Y172510K0000S9L
MFR.Part #
Y172510K0000S9L
JLCPCB Part #
C1496886
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 750mW Metal foil resistor ±0.001% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS