Y1725100R000A9L
MFR.Part #
Y1725100R000A9L
JLCPCB Part #
C1494572
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 750mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS