Y16905R80000F9L
MFR.Part #
Y16905R80000F9L
JLCPCB Part #
C1489914
Description
-55℃~+150℃ 5.8Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS