Y16904R90000Q0L
MFR.Part #
Y16904R90000Q0L
JLCPCB Part #
C1487534
Description
-55℃~+150℃ 4.9Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors