Y169045R0000F9L
MFR.Part #
Y169045R0000F9L
JLCPCB Part #
C1486168
Description
-55℃~+150℃ 45Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS