Y16903R34300C9L
MFR.Part #
Y16903R34300C9L
JLCPCB Part #
C1495200
Description
-55℃~+150℃ 3.343Ω 8W Metal foil resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS