Y169032R1000Q0L
MFR.Part #
Y169032R1000Q0L
JLCPCB Part #
C1489420
Description
-55℃~+150℃ 32.1Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors