Y16902R50000Q9L
MFR.Part #
Y16902R50000Q9L
JLCPCB Part #
C1488148
Description
-55℃~+150℃ 2.5Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS