Y16901R80000Q9L
MFR.Part #
Y16901R80000Q9L
JLCPCB Part #
C1487524
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS