Y16901R50500C9L
MFR.Part #
Y16901R50500C9L
JLCPCB Part #
C1495204
Description
-55℃~+150℃ 1.505Ω 8W Metal foil resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS