Y16901R25000Q9L
MFR.Part #
Y16901R25000Q9L
JLCPCB Part #
C1488004
Description
-55℃~+150℃ 1.25Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS