Y169016R9500A9L
MFR.Part #
Y169016R9500A9L
JLCPCB Part #
C1487357
Description
-55℃~+150℃ 16.95Ω 8W ±0.05% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS