Y169013R8890T9L
MFR.Part #
Y169013R8890T9L
JLCPCB Part #
C1488980
Description
-55℃~+150℃ 13.889Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS