Y1690125R000T9L
MFR.Part #
Y1690125R000T9L
JLCPCB Part #
C3363231
Description
-55℃~+150℃ 125Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS