Y169010R0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y169010R0000T9L
JLCPCB Part #
C1525799
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS