Y169010R0000D9L
MFR.Part #
Y169010R0000D9L
JLCPCB Part #
C1487226
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±0.5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS