Y1690109R735T9L
MFR.Part #
Y1690109R735T9L
JLCPCB Part #
C1488725
Description
-55℃~+150℃ 109.735Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS