Y1636998R000T0W
MFR.Part #
Y1636998R000T0W
JLCPCB Part #
C3946834
Description
-55℃~+150℃ 100mW 998Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount