Y1636988R000T9W
MFR.Part #
Y1636988R000T9W
JLCPCB Part #
C3918498
Description
-55℃~+150℃ 100mW 988Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS