Y1636887R000T9W
MFR.Part #
Y1636887R000T9W
JLCPCB Part #
C4333384
Description
-55℃~+150℃ 100mW 887Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS