Y1636880R000T0W
MFR.Part #
Y1636880R000T0W
JLCPCB Part #
C4270989
Description
-55℃~+150℃ 100mW 880Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount