Y16365K11000T9R
MFR.Part #
Y16365K11000T9R
JLCPCB Part #
C3938928
Description
-55℃~+150℃ 100mW 5.11kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS