Y16364K81000B9W
MFR.Part #
Y16364K81000B9W
JLCPCB Part #
C4005666
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.81kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS