Y16364K75000A9W
MFR.Part #
Y16364K75000A9W
JLCPCB Part #
C4045911
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.75kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS