Y16364K70000T9W
MFR.Part #
Y16364K70000T9W
JLCPCB Part #
C4185883
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.7kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS