Y16364K02000T9W
MFR.Part #
Y16364K02000T9W
JLCPCB Part #
C4052062
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.02kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS