Y1636499R000T9R
MFR.Part #
Y1636499R000T9R
JLCPCB Part #
C4312858
Description
-55℃~+150℃ 100mW 499Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS