Y1636437R000T9W
MFR.Part #
Y1636437R000T9W
JLCPCB Part #
C4182839
Description
-55℃~+150℃ 100mW 437Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS