Y1636430R000F9R
MFR.Part #
Y1636430R000F9R
JLCPCB Part #
C4115449
Description
-55℃~+150℃ 100mW 430Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS