Y1636427R000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1636427R000T0W
JLCPCB Part #
C7417037
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 427Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount