Y16363K65000T9W
MFR.Part #
Y16363K65000T9W
JLCPCB Part #
C3920881
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.65kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS