Y16363K65000D0W
MFR.Part #
Y16363K65000D0W
JLCPCB Part #
C4275182
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.65kΩ ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount