Y16363K57000T9W
MFR.Part #
Y16363K57000T9W
JLCPCB Part #
C4195154
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.57kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS