Y16363K12500T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16363K12500T0W
JLCPCB Part #
C4001412
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.125kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount