Y16363K05000T9W
MFR.Part #
Y16363K05000T9W
JLCPCB Part #
C4234191
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.05kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS