Y1636350R000B0W
MFR.Part #
Y1636350R000B0W
JLCPCB Part #
C4021314
Description
-55℃~+150℃ 100mW 350Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount