Y1636324R000A9R
MFR.Part #
Y1636324R000A9R
JLCPCB Part #
C3999946
Description
-55℃~+150℃ 100mW 324Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS