Y16362K67000T9W
MFR.Part #
Y16362K67000T9W
JLCPCB Part #
C4175985
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.67kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS