Y16362K35000Q9W
MFR.Part #
Y16362K35000Q9W
JLCPCB Part #
C4179958
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.35kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS