Y16362K20000B0R
MFR.Part #
Y16362K20000B0R
JLCPCB Part #
C4125853
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.2kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount