Y1636250R000T0W
MFR.Part #
Y1636250R000T0W
JLCPCB Part #
C3970309
Description
-55℃~+150℃ 100mW 250Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount