Y1636249R000Q0R
MFR.Part #
Y1636249R000Q0R
JLCPCB Part #
C4147563
Description
-55℃~+150℃ 100mW 249Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount