Y1636200R000A0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1636200R000A0W
JLCPCB Part #
C4024028
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 200Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount