Y16361K45000A9R
MFR.Part #
Y16361K45000A9R
JLCPCB Part #
C4094853
Description
-55℃~+150℃ 1.45kΩ 100mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS