Y16361K40000F9R
MFR.Part #
Y16361K40000F9R
JLCPCB Part #
C4047179
Description
-55℃~+150℃ 1.4kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS