Y16361K25000T9R
MFR.Part #
Y16361K25000T9R
JLCPCB Part #
C4026749
Description
-55℃~+150℃ 1.25kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS