Y16361K09000T9W
MFR.Part #
Y16361K09000T9W
JLCPCB Part #
C4035627
Description
-55℃~+150℃ 1.09kΩ 100mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS