Y16361K05000B9W
MFR.Part #
Y16361K05000B9W
JLCPCB Part #
C3971110
Description
-55℃~+150℃ 1.05kΩ 100mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS