Y1636180R000F0W
MFR.Part #
Y1636180R000F0W
JLCPCB Part #
C3957167
Description
-55℃~+150℃ 100mW 180Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount