Y1636115R000Q9W
MFR.Part #
Y1636115R000Q9W
JLCPCB Part #
C4225783
Description
-55℃~+150℃ 100mW 115Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS